В Україні можуть почати мобілізувати чоловіків, які здобувають другу вищу освіту

Питання про відстрочку від армії для тих, хто здобуває другу вищу освіту, зараз обговорюватиметься. Можливо, її буде скасовано.

Зараз в уряді постало питання про відстрочку від мобілізації для тих чоловіків, які здобувають другу, третю вищу освіту. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у ефірі “Українського радіо”. Питання розглядатиметься у Міносвіти.

На думку Данілова, у період війни здобуття другої освіти та відстрочки від служби у ЗСУ – це питання “морального порядку”.

Ось що сказав Данілов: “Міністерство освіти зараз розглядатиме це питання, проводитиме аналіз, адже так сталося, що переважно чоловіки з певним життєвим досвідом – 40-50 років – вирішили здобувати другу-третю освіту. Кількість людей, які хочуть здобути освіту, збільшилася в рази.

Якщо ви можете служити в армії, придатні, то зачекає навчання чи ні, вирішуватиме відповідне міністерство”.

1 вересня це питання піднімалося депутатом Верховної Ради Федором Вениславським. На його думку, відстрочка має бути тільки для людей, які здобувають першу вищу освіту.

Нагадаємо, Олексій Данілов нещодавно розповів, що будуть відомі імена лікарів, які видавали документи про фальшиву непридатність, і тих, кому їх видавали.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...