В житлових будинках Києва будуть перевіряти систему опалення

У Києві заплановано проведення невідкладної перевірки в житлових будинках. Особлива увага буде приділена перевірці систем теплопостачання, де раніше було виявлено недоліки.

Як повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації, що перевірки будуть проведені в першу чергу через погіршення температурних умов. Оскільки в таких погодних умовах дефекти в системах опалення будинків можуть призвести до пошкоджень та виникнення аварій.

За низьких температур навіть найменші дефекти або порушення ізоляції в будинку можуть призвести до розмерзання трубопроводів. Тому всі компанії та посадові особи, що відповідають за обслуговування житлових будівель, повинні перевірити технічні приміщення та місця загального користування.

– Система теплопостачання в будинку вразлива саме в тих місцях, де може бути прохолодно. Тому не повинна бути пошкоджена теплоізоляція, не повинні бути відкриті вікна на горищах. Усі ці речі необхідно контролювати протягом зими, — каже заступник голови КМДА.

Також він зауважив, що у випадку зупинки циркуляції води в системі опалення, в морозиві ділянки трубопроводу можуть пошкодитися. Тому необхідно провести швидку перевірку будинків та, у разі виявлення, виправити подібні дефекти.

Нагадаємо, у зв’язку з передбачуваним суттєвим похолоданням, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” вводить посилений режим роботи для своїх працівників. Крім того, планується збільшити подачу тепла в житлові приміщення киян. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...