Інцидент стався на Лісовому масиві
Черговий приклад недбалого ставлення до чужого майна та міської інфраструктури зафіксовано у Деснянському районі столиці. Невідомі особи розмістили орендований велосипед на покрівлі павільйону зупинки громадського транспорту. Про це інформує «Главком», посилаючись на місцеві онлайн-спільноти.
Випадок стався на Лісовому масиві. На фотографіях, що поширилися в інтернеті, видно, що один із велосипедів, доступних для оренди через мобільні додатки, знаходиться безпосередньо на даху конструкції зупинки, що експлуатується «Київпастрансом».
Наразі залишається невідомим, хто саме і з якою метою здійснив це хуліганське діяння. Зрозуміло, що тепер власникам сервісу прокату та комунальним службам доведеться застосувати технічні засоби для зняття транспортного засобу з конструкції зупинки, аби уникнути подальших пошкоджень майна.
Нагадаємо, що в Києві 15 серпня 2028 року було запущено систему громадського велопрокату. Кожен велосипед оснащено GPS-трекером, що дозволяє відстежувати його місцезнаходження, історію використання та точку останньої парковки. Вже у вересні вандали пошкодили станцію міського велопрокату Nextbike біля станції метро «Героїв Дніпра». За словами одного зі співзасновників київського представництва компанії Nextbike, Олексія Кушки, два велосипеди з парковки були викинуті невідомими на узбіччя. У жовтні дві станції велопрокату були закриті через випадки крадіжок на Троєщині.
