Інцидент стався в березні 2026 року у дворі одного з будинків на столичних Березняках
Дніпровський районний суд міста Києва виніс рішення щодо 47-річного чоловіка, який до летального результату побив 75-річну жінку похилого віку. За скоєне правопорушник проведе вісім з половиною років ув’язнення. Цю інформацію надає Київська міська прокуратура, а передає «Главком».
Нещастя сталося у березні 2026 року у дворі одного з будинків на столичних Березняках. Знаходячись у стані значного алкогольного сп’яніння, обвинувачений спровокував суперечку зі своєю сусідкою похилого віку.
Намагаючись уникнути взаємодії з агресивно налаштованим чоловіком, пенсіонерка розвернулася та пішла. Однак нападник наздогнав її, повалив на покриття двору і завдав кілька ударів ногою по тулубу та голові.
Потерпілу було терміново доставлено до медичного закладу з серйозною закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом основи черепа. Медики боролися за життя жінки, але вона померла в лікарні внаслідок отриманих ушкоджень.
Судова інстанція визнала мешканця Києва винним згідно з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до загибелі потерпілого). До набуття чинності вироком, засуджений перебуватиме під арештом.
Варто зазначити, що в місті Ірпінь, Бучанського району, під час спільного вживання алкогольних напоїв стався трагічний конфлікт між двома громадянами. 47-річний нападник позбавив життя свого 45-річного знайомого. За даними правоохоронних органів, чоловіки розпивали спиртні напої у помешканні зловмисника, коли між ними раптово виникла сварка. Господар схопив кухонний ніж та завдав гостю численних ударів у ділянку грудей та обличчя.
