Страйк перевізників у Польщі: Ситуація на кордоні

На кордоні Польщі та України триває блокада. Польські перевізники заблокували чотири контрольно-пропускні пункти. Найбільше скупчення вантажівок спостерігається в районі пунктів пропуску “Шегині” та “Рава-Руська”.

За даними польської сторони, близько 2400 українських перевізників стоять на кордоні з боку Польщі, про це повідомив представник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в етері телемарафону 2 грудня.

Окрім пункту пропуску “Шегині” та “Рава-Руська, заблоковано пропускні пункти “Ягодин” і “Краковець”.

– Ми фіксуємо, що певна кількість вантажівок за добу перетинає кордон як на виїзд із Польщі, так і польська сторона приймає певну кількість. Але тієї інтенсивності, яка була до 6 листопада, немає, — зазначив Андрій Демченко.

Ситуація на кордоні зі Словаччиною:

За останню добу пункт “Вишнє Німецьке — Ужгород” пропустив близько 320 машин в обох напрямках. Близько 600 фур стоять у черзі на словацькому боці кордону.

Нагадаємо, у Польщі помер ще один український водій. Фура загиблого знаходилась на стоянці біля пункту пропуску “Корчова-Краківець”. Це вже другий випадок, коли через страйк перевізників загинула людина.  

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...