Стало відомо, коли відкриється H&M у Києві

У Києві в листопаді відкривається мережа магазинів H&M, яка була закрита у зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ на територію України.

Стало відомо, що український магазин H&M відкриється вже цього місяця у Києві в River Mall, повідомляє Дмитро Кулеба в інтерв’ю The Village.

Проте представники магазину поки не коментує, які саме магазини відкриють першими. Асортимент товарів планується робити такий самий, як до війни.

Як повідомляють представники бренду, жіночий, чоловічий та дитячий одяг буде доступний у всіх магазинах, що відкриються. Також лінійка спортивного одягу H&M Move й товарів для дому H&M Home – працюватиме в окремих магазинах. 

Одяг, який залишився з часів початку повномасштабного вторгнення, буде частиною комерційної пропозиції, а також, на покупців чекає нова колекція бренду.

Зазначимо, в соцмережах шириться інформація, що магазин відкриється 3 листопада. Однак офіційної інформації про це поки немає.

Нагадаємо, дуже популярні у світі магазини мережі H&M, які полюбилися багатьом українцям, вже цього року знову відкриються в Україні. Загалом у країні буде відкрито шість магазинів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...