Стало відомо, які роботи з благоустрою відбуваються на Вербному озері на Оболоні.

Район Вербного озера є улюбленим місцем відпочинку мешканців Києва, і не лише Оболонського масиву. Останнім часом тут розпочалися роботи з благоустрою.

Про роботи, які вже відбуваються та плануються на Вербному озері, розпитав “Вечірній Київ” у директора КП “Плесо” В’ячеслава Савицького.

Пішохідні доріжки біля берегів озера були прокладені ще в 70-х роках минулого століття, тому до теперішнього часу вони вже стали кривими і косими.

Роботи з благоустрою берегів озера розпочато вже зараз. Планується упорядкувати пішохідні доріжки – лише цього року планується відновити 400 метрів старої доріжки Також будуть відновлені сходи, облаштовані пандуси. На берегах озера з’явиться 18 лав та урни.

Наразі вже підсипаний пісок на дитячий майданчик, найближчим часом тут мають висадити 21 дерево.

Також директор КП “Плесо” обіцяє осучаснити пляжну інфраструктуру.

Оскільки на березі є об’єкти, що знаходяться на балансі енергетиків, упорядкувати територію, яка підпорядкована їм, не так просто, повідомляє Савицький. Проте з минулого року “Плесо” перебуває з енергетиками у тісному контакті та досягнуто взаєморозуміння, що енергетики мають залишати територію навколо озера чистим.

Нагадаємо, Vgorode нещодавно розповідав, яка доля чекає на річку Либідь після розпочатого на її берегах благоустрою.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...