Стало відомо, хто розгромив вагон електрички Яготин – Київ

Хуліганів за допомогою відео знайшли дуже швидко. Вони мешкали під Києвом.

Нагадаємо, Vgorode вже писав, що в мережі з’явилося відео, на якому компанія підлітків зі сміхом та радісними особами громить вагон електропоїзда. Спочатку хлопці виламали сидіння з лави, потім відірвали вікно і викинули в нього сидіння.

“Укрзалізниця” повідомила Vgorode, що винуватців погрому у вагоні було знайдено, їх швидко розшукала Нацполіція. Вандалізм в електричці 28 жовтня здійснили учні 8 класу ліцею у Бориспільському районі. Події, показані на відео, відбувалися на перегоні Бориспіль — Баришівка близько 22 години поблизу міста Бориспіль.

Загалом підлітки зламали одне вікно та три сидіння. Особу вандалів було встановлено по відео Бориспільським відділом поліції. Ними виявилися підлітки 2008-2009 років народження.

На бесіду з поліцейськими запрошені не лише самі підлітки, а й їхні батьки та шкільні вчителі.

Також в УЗ повідомили, що “залізничники сподіваються, що компанії повністю компенсують пошкодження, а підліткам це стане уроком на майбутнє”.

Нагадаємо, 24 квітня в одному із закладів Києва хлопець дав ляпас дівчині, бо вона зробила латте на звичайному молоці, а не на банановому, як він просив. “– Ти знаєш, хто я? Я у КМДА працюю”, – заявив хуліган.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...