Стало відомо, чому СБУ разом із ТЦК відвідували ресторани Києва

Представники силових структур, у тому числі військкомату та СБУ, почали відвідувати ресторани Києва, що викликало велику увагу преси та блогерів у соцмережах. СБУ пояснили, чим викликано такі рейди.

В українських соцмережах з’явилися відео та фотографії зі столичних ресторанів, що підтверджують, у яких видно, що їх відвідували люди у формі. У тому числі представники силових структур завітали до дорогого київського ресторану “Веранда на Дніпрі”.

Прес-служба СБУ розіслала ЗМІ інформацію, яка пояснює ці візити, повідомляють в “Українській правді”. Виявилося, що СБУ разом із підрозділами МВС та Міграційної служби проводять у Києві контрдиверсійні заходи щодо безпеки. У заяві СБУ, опублікованій учора, 15 грудня, повідомляється, що перевірки громадських закладів відбуваються вже 3-й день поспіль. Шукають осіб, які потенційно причетні до протиправної діяльності.

Також у СБУ підтвердили, що разом із ними до закладів ходять представники ТЦК, вони перевіряють військовозобов’язаних, чи порушують ті правила військового обліку.

Нагадаємо, у жовтні в соцмережах набрало багато переглядів відео, як військові у Львові заносять чоловіка до військкомату.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...