Спровокували скандал: чоловіка відомої блогерки Пренткович помітили на Мальдівах

Навколо відомої української блогерки-мільйонерки Тані Пренткович виникло голосне обговорення в Інтернеті.

Річ у тому, що зараз інфлюенсерка відпочиває на Мальдівах. Також поруч із нею помітили її чоловіка, блогера Андрія Гонковського. 

В різних соціальних мережах почали поширювати фотографію, на якій, за заявами, Андрій Гонковський та його кохана Таня Пренткович відпочивають на Мальдівах.

Інші українці, які також перебували на острові, помітили цю пару та сфотографували, як Таня разом з дітьми та своїм коханим проводили час у місцевому кафе.

Слід відзначити, що фотографія знята на великій відстані, тому має низьку якість. Однак чоловік на знімку справді нагадує Андрія Гонковського, а жінка, яка була поруч з ним, схожа на Пренткович.

Зазначимо, що багато українців висловили своє обурення і залишили гострі коментарі.

Реакція Гонковського:

Після того, як це фото стало широко поширюватись у ЗМІ та соцмережах, Гонковський взяв на себе ініціативу та зняв кілька сторіс, у яких пояснив ситуацію.

– Я розумію обурення та реакцію людей, але все не так, як це описується, – розповів чоловік.

Він повідомив, що вирушив до Польщі, щоб провести благодійні заходи. Спочатку подія мала відбутися 11 січня, але потім її перенесли на 23 січня. Саме у цей період його дружина разом із дітьми летіли відпочивати на Мальдівах, тож  він вирішив приєднатися до них на кілька днів.

Після цього, за словами Гонковського, він повернувся в Польщу та провів благодійний захід.
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...