Сьогодні на київському вокзалі відома фотографка зніматиме всіх бажаючих

Українська фотографка зі світовим ім’ям Катя Кондратьєва робитиме портрети на території центрального вокзалу “Київ-Пасажирський” за донат, а всі зібрані гроші будуть передані до двох благодійних фондів.

Про це фотографка-портретистка повідомила у своєму акаунті в Instagram.

Сьогодні, 28 березня, з 12.00 до 17.00 Катя Кондратьєва зніматиме портрети на території залізничного вокзалу “Київ-Пасажирський” за донат.

Усі зібрані гроші будуть передані до благодійного фонду “Залізна сім’я”, який надає допомогу сім’ям загиблих та поранених на війні залізничників та проекту “Птаха” від благодійного фонду “Відчуй”, який збирає кошти на тактичну та цивільну медицину на деокупованих територіях.

-Київський вокзал зіграв історичну роль в житті багатьох з нас. І я навіть не могла уявити іншої локації для того, щоб зафіксувати зміни, які читаються по очах. Я з нетерпінням чекаю на можливість зробити глибокі портрети кожному, хто завітає. Мої мужні і сміливі люди, пишаюся кожним з вас. Приходьте фіксувати цей момент вашої особистої історії. І обійматися, – написала Катя Кондратьєва у своїх соцмережах.

Варто зазначити, що свого часу в об’єктиві Каті Кондратьєвої побували такі зірки, як Арнольд Шварцнеггер, Клінт Іствуд, Олександр Усік, Даша Астаф’єва, гурт KAZKA та багато інших.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...