Скільки коштує зняти квартиру чи будинок на Новий рік у Києві

Попереду Новий рік тому Vgorode вирішив з’ясувати, скільки коштуватиме орендувати житло у святкову ніч у Києві.

Так, варіантів квартир та будинків на Новий рік у Києві ще багато. Здають житло і лівому, і правому березі.

Наприклад, маленька однокімнатна квартира на Андріївському узвозі із непоганим ремонтом із чотирма спальними місцями коштуватиме 4 тисячі гривень за два дні.

Квартира-студія у Деснянському районі для двох коштуватиме 2550 гривень за дві доби. Також треба враховувати, що господарі беруть 1000 гривень застави, яку потім повертають. Для порівняння, у звичайний час ця квартира коштує 500-700 гривень на добу:

Також є варіанти по 4-5 тисяч за новорічну ніч, і це за одну. Чотирикімнатна квартира біля метро Мінська коштуватиме 22 тисячі гривень за період. 31 грудня до 2 січня. При цьому візьмуть ще 6 тисяч гривень.

Щодо будинків, то сучасні класні варіанти коштуватимуть від 28 тисяч гривень за дві доби. Є також за 40 тисяч гривень за два дні. Цей будинок знаходиться у сосновому лісі. Розмістити там можуть до 15 осіб, тобто буде майже по 2700 гривень із особи за два дні.

Є будинки простіші, їх можна зняти за 10 000 тисяч за новорічну ніч, але це на 4 осіб.

Тобто, в середньому ціни на житло в новорічну ніч піднімаються вдвічі. Іноді більше. Квартиру можна знайти на 2500 гривень, ціни на будинки стартують із 10 000 гривень.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...