Сайт Київської обласної ради зламали хакери та розмістили звернення до Зеленського

Хакери змогли зламати сайт облради Київської області – там з’явився текст російською мовою зі згадуванням прізвища Президента.

У середині дня 2 листопада при спробі заходу на сайт Київської обласної ради з’являлося зображення Президента України Володимира Зеленського, поряд з яким був напис російською мовою: “Зеленский!!!! Внимание!!! Мы уже здесь!!! Жди подробностей!!!”

Про проблеми з сайтом повідомив голова облради Ярослав Добрянський. За його словами, в облраді готують заяву до Кіберполіції про встановлення причетних до атак для притягнення їх до відповідальності.

В облраді роблять все необхідне, щоб сайт знову розпочав роботу.

Ще одним наслідком атаки хакерів стало припинення роботи апарату Київської обласної ради. Справа в тому, що пошкодженим виявився не лише сайт, але також зламані сервери, через що співробітники не можуть повноцінно працювати на комп’ютерах. Є ризик втрати даних, зокрема конфіденційних.

Нагадаємо, рік тому Служба безпеки України викрила та заблокувала масштабну ботоферму, яка проводила інформаційні диверсії проти України шляхом створення понад 500 анонімних акаунтів у соціальних мережах.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...