Путін розказав, коли «настане мир з Україною»

Сьогодні, 14 грудня, на пресконференції Президент Росії  Володимир Путін повідомив, коли та за яких умов закінчиться війна з Україною. Зазначимо, що він проводив “пряму лінію” питань-відповідей від громадян РФ. 

Зазначимо, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну “пряму лінію” та “пресконференцію” було вирішено не проводити. До сьогоднішнього дня востаннє проводили обидва заходи у 2021 та 2022 році.

Перш за все, він сказав, що розвиток Росії без суверенітету неможливий, тому головне – це її зміцнення, “обороноздатність, безпека, забезпечення прав і свобод громадян країни, розвиток нашої політичної системи, парламентаризму”.

Коли закінчиться війна: 

Одним із перших питань для лідера РФ, який від початку вторгнення сидить в бункері, було про те, коли закінчиться війна в Україні.

– Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей. Вони не змінюються. Я нагадаю, про що ми говорили — про денацифікацію і демілітаризацію України, її нейтральний статус. Україна сьогодні майже жодних озброєнь уже не виробляє, все їм привозять “на халяву”, але ця халява закінчується, — відповів Путін.

Окрім того, бункерний дід заявив, що Одеса — “російське місто”, а південний схід України “завжди був проросійським”.

Про мобілізацію:

Його також запитали, чи можлива в Росії друга хвиля мобілізації. Президент сказав, що зараз у цьому немає потреби.

– Було багато іронії з цього приводу, приліпили їм назву “мобіки”. Відмінно воюють хлопці, 14 героїв Росії, не кажучи про інші ордени. Зараз 244 тисячі перебувають у зоні бойових дій, – сказав Путін.

Наразі 486 тисяч людей, за словами Путіна, добровільно уклали контракти на проходження військової служби.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...