Серед виявлених порушників були троє шоферів, котрі виконували міжнародні перевезення
На Київщині посилили нагляд за дотриманням вагових та габаритних обмежень для вантажних автомобілів. Лише за проміжок часу з 16 до 21 червня інспектори оглянули 375 одиниць транспорту та виписали штрафи на суму, що перевищує 1,7 мільйона гривень. Інформацію про це поширив «Главком», посилаючись на Київську обласну військову адміністрацію.
Загалом, за підсумками проведених заходів, було оформлено 93 протоколи про порушення законодавства. Чверть із них стосувалася саме пошкодження дорожнього покриття через надмірну вагу: зафіксовано 25 випадків перевищення дозволених габаритно-вагових показників. За ці порушення перевізникам донараховано 552,5 тисячі гривень штрафів.
Однак, найпоширенішим порушенням серед водіїв виявилася звичайна відсутність необхідної документації на вантаж. Інспектори задокументували 63 таких випадки, а загальна сума штрафів становила 1 мільйон 122 тисячі гривень. Серед виявлених порушників були й троє шоферів, котрі виконували міжнародні рейси.
Нагадуємо, у столиці України через підвищення температури повітря до позначки вище +28 °C діють тимчасові обмеження для руху вантажного транспорту. Згідно з рішенням «Київавтодору», заборона на в’їзд та пересування містом поширюється на великогабаритний транспорт, чия фактична маса перевищує 24 тонни, або ж навантаження на вісь є більшим за 7 тонн. На магістралях міста встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні табло.
