“Променергообладнання” передала нову автодрабину для рятувальників Києва

Компанія “Променергообладнання” передала для рятувальників одного зі столичних підрозділів Державної служби України з надзвичайними ситуацій сучасну автодрабину від провідного німецького виробника “Magirus”.

Додатково спецтранспорт був доукомплектований необхідним обладнанням, повідомили в компанії.

Пожежну автодрабину Iveco-Magirus M32L-AS виготовили у німецькому місті Ульм. Керівник компанії ТОВ “Променергообладнання” Андрій Заліський розповів, що з початком повномасштабної війни рятувальники почали частіше використовувати саме цей вид спецтехніки для порятунку людей та ліквідації пожеж на висоті.

“Питання гасіння пожеж на висотних об’єктах і порятунок людей на висоті дуже специфічні. Це стало новим викликом для нас  – розпочати важливу роботу по можливості виготовлення та поставки автодрабин для рятувальників. Виробництво даної техніки процес довготривалий. Наша компанія разом з виробником Magirus розглядала різні варіанти для реалізації проекту. Висотна техніка  повинна бути найкращою для ефективного та швидкого реагування на виклики”, – зазначив Андрій Заліський.

Нова висотна техніка має довжину підйому 32 метри, що забезпечує можливість евакуації людей і гасіння пожеж на висоті 9-10 поверхів. Окрім того, під час пожежі водій-оператор може підводити стрілу драбини до осередку пожежі без залучення рятувальників і через лафетний ствол гасити пожежу з драбини. Перевагою цього спецтранспорту є те, що завдяки особливостям конструкції автодрабину можна також використовувати як підйомний кран.

Андрій Заліський зазначив, що техніка, яка експлуатується наразі, через воєнні дії має шалене навантаження. Тому це значно впливає на її термін придатності і завжди є ризик її пошкодження внаслідок обстрілів. Він додав, що для сталого функціонування тих машин, які компанія (Променергообладнання – прим.) вже поставила до підрозділів ДСНС, існує сервісна служба, що підтримує гарантію на автодрабини.

“Це дуже важливо, адже зараз ми також беремо на обслуговування техніку, яка була передана у підрозділи від Magirus. Проводимо інспекцію, налаштовуємо і запускаємо в роботу,” – розповів Андрій Заліський.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...