Прем’єр-міністр Великої Британії прибув до Києва: подробиці візиту

Сьогодні до Києва прибув прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Він опублікував перше фото зі свого візиту до Києва.

Як повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, його присутність в Україні має на меті передачу простого повідомлення. 

Підтримка Великої Британії не тільки залишиться непохитною, але й буде зростати. Ріші також додав, що допомогу будуть надавати стільки, скільки буде потрібно.

Попередньо відомо, що Сунак має намір виступити перед Верховною Радою. У додаток до цього, прем’єр-міністр Великої Британії планує підписати угоду про співпрацю в галузі безпеки з президентом Володимиром Зеленським. Ця угода охоплює обмін розвідувальними даними, кібербезпеку, медичну та військову підготовку, а також співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу, про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Велика Британія також призначить Україні військову допомогу на суму 2,5 мільярди фунтів стерлінгів у проміжку 2024-2025 років. Це на 200 мільйонів фунтів більше, ніж протягом попередніх двох років. Приблизно 200 мільйонів фунтів стерлінгів буде витрачено на придбання дронів, головним чином вироблених у Великій Британії.

Крім того, фінансова допомога включатиме 18 мільярдів фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу, підтримку у здовженні енергетичної інфраструктури України та додаткове фінансування програм онлайн-навчання англійської мови.

 
 
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...