Працівника “Київводоканалу” викрили на незаконному збагаченні

Працівник “Київводоканалу” збагатився на пів мільйона гривень незаконним шляхом.

Як повідомили в офісі Генерального прокурора, у цьому році працівники “Київводоканалу” розробили схему отримання неправомірної вигоди від представника підприємства, що здійснює техобслуговування та ремонт автомобілів.

Для того щоб бізнесмен забезпечував водопостачальну компанію грошима, його підприємству відключили воду для перешкоджання ведення бізнесу.

Для відновлення водопостачання працівникам водоканалу потрбіно виконати великий обсяг складних робіт, які мають бути узгоджені на різних рівнях з іншими установами. До слова, після декількох зустрічей працівники “Київводоканалу” нічим не змогли допомогти підприємцю та порадили звернутися до іншої приватної фірми, яка запросила 500 тисяч гривень для вирішення цього питання.

Правоохорці задокументували неправомірну передачу грошових засобів через директора фірми-посередника. Наразі встановлюються інші особи, які причетні до вчинення цього злочину.

Нагадаємо, поліцейські розкрили масштабну схему підробки документів про стан здоров’я чоловіків, які хотіли ухилятися від служби в армії. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...