Попри заборону, у Києві відкрили новий мурал “Наша земля”

У Києві на території Національного університету оборони України відкрили мурал “Наша земля”. Стінопис відкрили з нагоди Дня Збройних сил України. Зазначимо, що у Києві діє заборона на створення нових муралів.

Як повідомляють в університеті, авторство роботи належить Андрію Пальвалю, харківському художнику-муралісту, відомому в Україні та за кордоном, а також юній художниці Єлизаветі Деримуці.

– Мальовничий сюжет складається з образів українських захисників, поміж яких можна побачити застиглих у камені воїнів минулого. Основи кам’яних ідолів заглиблені у просякнуту кров’ю поколінь українську землю, що зберігає в собі свідчення великих битв та пам’ятає звитягу легендарних воїнів славетної минувшини, — прокоментувало керівництво нову роботу на стінах вишу.

Також в університеті відкрили виставку “Воля народам! Воля Людині!” та презентували картину головного сержанта Сергія Бабія “Битва за Київ”. В експозиції — оригінальні пропагандивні листівки армії УПА, мистецькі роботи, створені на уламках знищеної під час битви за Київ російської військової техніки.

Нагадаємо, у Києві з’явилось нове графіті. Мурал створений на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...