Чоловік заплив надто далеко від берега і почав тонути
У Голосіївському районі Києва перехожі та патрульні допомогли чоловікові, який ледь не загинув у воді. Інцидент трапився на одному з місцевих водоймищ. Інформацію поширила патрульна поліція Києва, передає «Главком».
На спецлінію 112 надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік заплив надто далеко від берега і почав тонути. Патрульні негайно виїхали на місце події, проте першими на допомогу прибули свідки.
Як розповів заявник, очевидці події разом з іншими небайдужими громадянами витягли постраждалого з води на сушу ще до прибуття екстрених служб.
На місці події патрульні спільно з бригадою швидкої допомоги здійснили невідкладні реанімаційні заходи. Чоловікові надали необхідну першу медичну допомогу, доправили до карети «швидкої» та госпіталізували до медичного закладу.
Патрульні нагадали киянам правила безпечного відпочинку на водоймах, аби уникнути трагедій:
- купатися дозволено лише у спеціально призначених для цього місцях;
- не занурюватися у воду під час шторму, грози або після тривалого перебування на сонці (різка зміна температур є небезпечною для серця);
- не запливати далеко від берега та триматися якомога далі від плавзасобів;
- суворо контролювати перебування дітей поблизу води;
- в жодному разі не заходити у водойми в стані алкогольного сп’яніння.
Нагадаємо, у Шепетівському районі Хмельницької області відпочинок біля водоймища завершився жахливою трагедією. На місцевому ставку в селищі Ямпіль під час купання загинули двоє осіб – літня жінка та її малолітня онучка. Коли підрозділи ДСНС прибули до зазначеного ставка, перша загибла вже була виявлена. Тіло жінки 1962 року народження ще до приїзду фахівців зуміли самостійно дістати з води на берег місцеві жителі, які опинилися неподалік.
