Організація Об’єднаних Націй висловила реакцію на останні напади Російської Федерації на території України

Організація Об’єднаних Націй висловлює осуд за нову серію ракетних та безпілотникових ударів з боку Росії, спрямованих на Київ та інші міста України.

Як повідомляє гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун, для українського народу початок нового року приносить трагедію, страждання та відчай.

Третій день поспіль наслідком обширних авіаударів Російської Федерації є втрата людських життів, включаючи дітей, та руйнування будинків та інших об’єктів громадської інфраструктури.

Вона висловила стурбованість через проблеми з електропостачанням та водопостачанням у Києві, особливо враховуючи прогнозоване зниження температури повітря до майже 20 градусів морозу цього тижня. Крім того, внаслідок воєнних дій, сотні тисяч осіб на Донеччині залишаються без електроенергії.

– Від імені гуманітарної спільноти я ще раз підтверджую наші зобов’язання продовжувати підтримку народу України, який страждає від руйнувань, спричинених вторгненням Російської Федерації. І сьогодні я думками з родинами та друзями загиблих та поранених, а також з тими, хто непокоїться про тих, доля яких ще не відома, – наголосила Браун.

В ООН наголошують, що невибіркові удари та обстріли по цивільному населенню та цивільній інфраструктурі суворо заборонені міжнародним гуманітарним правом.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...