Одну з вулиць Києва перейменували на честь “Привида Києва”

В Шевченківському районі Києва вулицю Огарьова тепер називають ім’ям полковника Олександра Оксанченка, який є льотчиком 831 бригади тактичної авіації, Героєм України, захисником столиці та одним із “Привидів Києва”.

Як повідомляє Повітряне командування “Центр”, на засіданні Київської міської ради депутати висловили підтримку ініціативі містян та військовослужбовців-авіаторів, які давно просили столичну владу вшанувати Героя. Згідно з цією ініціативою, вони прийняли рішення про перейменування однієї зі зросійщених вулиць, раніше відомої як вулиця Огарьова, на вулицю Оксанченка.

У Повітряному командуванні наголошують, що полковник Олександр Оксанченко є льотчиком першого класу, інструктором та учасником численних міжнародних авіашоу.

З початком повномасштабної війни з Росією, він був серед перших, хто піднявся в небо, захищаючи Україну. Як найбільш досвідчений повітряний ас, приєднався до оборони Києва у перші дні війни. Але загинув в одному із важких повітряних боїв з переважаючими силами росіян.

Нагадаємо, чергову масштабну дерусифікацію топонімів у Києві проведено з метою увічнення українських Героїв та знищення російських наративів. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...