Новий мурал: у Києві присвятили стінопис ППО та енергетикам

У Києві відкрили новий мурал, який має назву “Захисники світла”. Він присвячений силам протиповітряної оборони та українським енергетикам. 

Як повідомляють у ДТЕК, на стінописі зображений військовий, який пильнує небо від повітряної небезпеки. Також поруч з ним зображений енергетик, який готовий швидко лагодити електромережі у разі пошкоджень.

Над стінописом почали працювати в березні 2023 року. Спочатку провели конкурс і організували робочу групу художників та ілюстраторів. 

Автором ілюстрації стала Дарця Зіронька, а мурал створили українські художники Андрій Ковтун, Антон Кондрашов та Вікторія Лайм.

– Тільки-но ми пройшли минулу зиму, у нас народилася ідея віддати шану захисникам світла: кожному воїну ППО, хто цілодобово боронив небо; кожному енергетику, хто повертав світло після масованих атак і влучань в енергетичні об’єкти,— каже виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Мурал намалювали на бульварі Миколи Міхновського, 3-А.

Нагадаємо, кияни створили петицію про заборону муралів. Вона набрала необхідну кількість голосів. Наразі влада Києва розглядає петицію. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...