Німеччина зафіксувала невідомі дрони над полігонами, де навчаються ЗСУ

У Німеччині регулярно виявляють невідомі дрони над територіями, де проводять навчання українських військових. Однак сили безпеки ФРН досі так і не змогли приземлити жоден із них, аби отримати будь-які докази стосовно того, хто їми керує.

Над німецькими військовими об’єктами було виявлено підозрілі дрони ще у жовтні 2022 року. Особливо активно вони спостерігали за місцями, де бундесвер тренує українських військових, про це повідомляє Bild.

Генерал Карстен Брейер, який тоді командував Територіальним командуванням, висловив доручення військовій поліції використовувати передавачі радіоперешкод HP 47 з метою впливу на дрони, індукуючи їх приземлення. Однак ефективність цієї техніки не була достатньо вивчена.

Жодних інших заходів щодо безпілотників не вживали. І вони продовжують літати і далі. 

Депутат Бундестагу від “Вільної демократичної партії” і член оборонного комітету Маркус Фабер повідомив про систематичні випадки виявлення невідомих дронів поблизу полігону Клітц у Саксонії, де Бундесвер проводить навчання з використання танків українськими військовими.

– На інших об’єктах у повітряний простір іноді входить кілька дронів одночасно. Це чітко організовано і сильно вказує на Росію, — сказав депутат.

Бундесвер також підозрює, що Москва стоїть за атаками безпілотників. Але він не може цього довести, бо жодного дрона з неба не змогли збити.

Нагадаємо, Україні нададуть бронетехніку, боєприпаси та зимовий захисний одяг для Сил оборони, а також електрогенератори для подолання дефіциту електроенергії. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...