Приблизно 10 потерпілих досі перебувають у лікувальних установах, їхній стан оцінюється як середньої тяжкості
У столиці кількість осіб, які постраждали внаслідок масштабного нападу російських військ 15 червня, сягнула 43. Цю інформацію в ефірі телебачення озвучила речниця Київської міської військової адміністрації Катерина Поп, як передає «Главком».
«Наразі надійшла інформація про збільшення числа постраждалих. Зафіксовано 43 особи, серед яких троє дітей», – повідомила представниця адміністрації.
За словами Катерини Поп, близько 10 потерпілих залишаються під наглядом медиків у лікувальних закладах; їхній стан класифікується як середньої тяжкості.
Представниця також зазначила, що постраждалі продовжують звертатися за допомогою до відповідних штабів та подавати заяви на отримання фінансової підтримки, зокрема, у розмірі 10 тисяч гривень, в рамках програми «Турбота. Назустріч киянам».
Варто нагадати, що минулої ночі Росія здійснила атаку на Україну. Найбільших руйнувань зазнав Київ. Окрім численних пошкоджених будівель, було зафіксовано влучання в Києво-Печерську Лавру. Пряме влучання на території об’єкта, включеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, спричинило масштабну пожежу – загорівся дах Успенського собору, завдавши суттєвих пошкоджень. Проте, святині та предмети для богослужінь з лаври вдалося евакуювати.
У Києві, в Печерському районі, зафіксовано влучання у п’ятиповерховий житловий будинок. В Оболонському районі, попередньо, внаслідок влучання сталося руйнування житлового будинку між третім та четвертим поверхами. У Солом’янському районі також сталося влучання в дев’ятиповерховий житловий будинок.
Крім того, внаслідок російського обстрілу виникла пожежа на території Національної кіностудії імені Олександра Довженка. Влучання призвело до знищення найбільшої та найстарішої колекції костюмів в Україні. На студії зберігалося близько ста тисяч костюмів та три мільйони одиниць різноманітного одягу. Також влучання спричинило пошкодження інших цехів та будівель кіностудії.
