На ремонт військкомату в Києві хочуть витратити 13 млн. грн.

Київський міський військкомат планує відремонтувати збірний пункт призовників. На капітальний ремонт планується витратити 13,7 млн. грн.

Угоду про ремонт укладено 27 листопада. Ремонтні роботи мають бути виконані до 30 березня 2024 року.

На торгах було представлено одну-єдину фірму, саме вона і виконає всі роботи, її назва – “БК БУД ПЛЮС”, повідомляє “Інформатор.UA”.

У коментарях до тендеру з’явилися критичні зауваження: “Недоцільна витрата коштів під час війни. Хлопці на передовий ремонтують транспорт, покривають безліч власних потреб, пов’язаних з виконанням завдань, за свій рахунок. Можливо, в тилу приєднаються до традицій, якщо інших відправляють на фронт, а самі не їдуть? Ні ремонтам за державні кошти!”.

Ще одна думка читача також була критичною: “Недоцільне використання коштів під час дефіциту бойового спорядження на війні. Майте совість, ці гроші вкрай необхідні на передовій”.

Вже цього року компанія “БК БУД ПЛЮС” отримає з бюджету 3 млн грн, а в 2024 році вона повинна буде отримати за роботу 10,7 млн грн, що залишилися.

У збірному пункті призовників мають з’явитися підвісні стелі, на підлозі зроблять стяжку, укладуть плитку. Крім того, в роботи входить заміна комунікацій та оновлення санвузлів та освітлення.

Навколо збірного пункту буде збудовано систему поливу території.

Раніше з березня по жовтень 2023 року київський військкомат замовляв у фірми “ІНБУД-ХХI” ремонтів більш ніж на 16 млн грн. Також було закуплено 451 комплект стаціонарних та планшетних комп’ютерів на 3,7 млн грн, а планується купівля ще 51 комплекту комп’ютерної техніки за 338 640 грн.

Нагадаємо, у жовтні в інтернеті з’явилося відео, на якому знято киянина, якого у Львові затримали військові та силою намагаються доставити у військкомат.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...