Мешканців Києва закликали ділитися свідченнями про ракетну атаку Росії на платформі “Свідок”

Платформа Svidok.org збирає свідчення осіб, які стали свідками ракетної атаки РФ на Київ 29 грудня 2023 року. Мешканці столиці можуть поділитися інформацією про падіння уламків збитих ракет і збитками майна.

“Свідок” є головним архівом свідчень про війну в Україні, і протягом понад року ця платформа накопичує спогади з різних областей, про це повідомляє директорка з контенту та комунікацій платформи “Свідок” Олена Кук Суспільному.

– Зараз відкрили збір свідчень про черговий російський теракт — обстріл житлових кварталів столиці, внаслідок якого вбито щонайменше 4 людей та 30 — поранено. Якщо вам є що розповісти про ніч та ранок 29 грудня, життя під звуки тривоги, пошкоджене майно, ви можете зафіксувати це анонімно, — поінформувала Олена Кук.

Згідно з її слів, щоб поділитися своїм свідченням, необхідно скористатися ботом @SvidokNoteBot. Запис історії автоматично потрапить на платформу svidok.org (https://svidok.org/). Також можна додати фотографії та відео до свого повідомлення.

Svidok.org — захищена соціальна платформа спогадів, де люди анонімно описують свій досвід життя під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Її створили українські IT-фахівці за підтримки фундації AI for Good.
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...