Масований обстріл Києва: цифри, підсумки та фото

Через ранкову ракетну атаку в Києві постраждали близько 40 жителів столиці, 15 – загинули (цифри можуть змінюватися). Є руйнування житлових будинків, бізнес-центру, дитячої лікарні.

Російська ракетна атака на Київ сталась сьогодні вранці, 8 липня. Як повідомив Віталій Кличко, уламки ракет впали у Дніпровському та Солом’янському районах, екстрені служби також викликалися у Голосіївський район. Ще один вибух пролунав у Шевченківському районі, про нього – див. нижче.

Найрезонансніший об’єкт, уражений уламками російської ракети – приміщення дитячої лікарні “Охматдит”, відомої на всю Україну. 2 постраждалих співробітників госпіталізували, 5 дітей звідти перевезли до комунальних лікарень.

Обстріл лікарні мер Києва охарактеризував як “жах та геноцид! Понад сотню рятувальників розбирають завали у дитячій лікарні, куди потрапив ворог”. “Це чистий терор”, – так прокоментував посол Австрії ракетний удар по “Охматдиту”.

У Голосіївському та Шевченківському районах було зруйновано або пошкоджено три трансформаторні підстанції ДТЕК., повідомляють у телеграм-каналі ДТЕК. Також пошкоджено електромережі.

Ще одне влучення – до житлового будинку у Шевченківському районі. “Пошкоджено під’їзди. Один зруйнований. Відбувається евакуація мешканців”, – розповів Кличко.
Ліквідували пожежу на площі 1500 кв. м. Зруйновано 17 квартир. Саме тут 5 людей загинули.

У Святошинському районі горять уламки біля житлової будівлі; пожежа на підприємстві. У Деснянському районі горить будинок.

У районах Києва, де сталося ушкодження інфраструктури, розгортають штаби допомоги. Оперативний штаб у Солом’янському районі працює у спеціалізованій школі №64 за адресою: вул. Ушинського, 32. У Шевченківському районі всю необхідну допомогу можна отримати у школі І-ІІІ ступенів №169 за адресою: вул. Володимира Сальського, 2. У Голосіївському районі штаб розгорнули у школі І-ІІІ ступенів №186 за адресою: вул. Зої Бутенка, 8.

О першій годині дня відбувся повторний обстріл Києва. Падіння уламків зафіксовано у Дніпровському районі. Частково зруйновано медичний центр. Попередньо – 4 загиблих та 3 травмованих.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...