Марка “Пес Патрон” зібрала понад півтора мільйона гривень допомоги для притулків у Києві та області

Марка “Пес Патрон” продовжує збирати благодійні внески. Сума в півтора мільйона гривень, яка надійшла від продажу марок протягом 2023 року, була передана притулкам та центрам захисту, реабілітації та утримання тварин у Києві та області.

Як повідомляє пресслужба “УКрпошта”, зібрані гроші були передані притулкам для тварин, зокрема Best Friends у селищі Макарів, Gostomel Shelter у селищі Гостомель, а також “Дворняшкам Дім” у Києві.

– Допомогти притулкам можна в різний спосіб — взяти собі улюбленця або ж стати опікуном, приїхати в притулок, щоб погуляти з собачками чи допомогти в прибиранні. Волонтери радіють всій можливій підтримці, — йдеться у повідомленні.

Пресслужба “Укрпошти” також зазначає, що на поштовому маркеті існує багато благодійних ініціатив, зокрема з продажу поштових марок, які спрямовані на підтримку ЗСУ та ДСНС, дитячих будинків і зоопритулків, відновлення культурних об’єктів та облаштування шкільних укриттів. Всі ці ініціативи мають відповідну позначку “благодійність”: bit.ly/3vhGxDh.

Нагадаємо, червонокнижну рись, яку намагалися продати через онлайн-сервіс оголошень, було переведено в притулок на території Київщини. 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...