Київська міська клінічна лікарня отримала нового керівника

Київська лікарня швидкої допомоги отримала нового очільника

Лікар-ортопед-травматолог та доктор медичних наук Микола Анкін був призначений керівником Київської лікарні швидкої допомоги з метою стабілізації функціонування медичного закладу

19 червня колективу Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги офіційно представили нового керівника. Інформацію оприлюднив «Главком» з посиланням на Департамент охорони здоров’я Києва.

Професор та доктор медичних наук Микола Анкін, призначений виконувачем обов’язків директора закладу відповідним наказом міського Департаменту охорони здоров’я напередодні, 18 червня, відтепер очолить установу.

На урочистій події представники відповідного департаменту КМДА підкреслили виняткову важливість цього медичного центру. Заснована у 1985 році, лікарня вважається одним із найбільших багатопрофільних закладів столиці, що надає допомогу пацієнтам як з Києва, так і з інших регіонів України. Установа також відіграє значну роль у підготовці медичних фахівців: на її базі успішно поєднуються наукова діяльність та практична медицина завдяки роботі семи кафедр медичних вишів. Офіційні особи висловили вдячність персоналу за згуртованість, відповідальність та самовіддану працю в умовах воєнного стану, визнаючи, що попередні місяці були для команди вкрай непростими.

У своєму зверненні до колег Микола Анкін наголосив, що ця лікарня є місцем його професійного зростання, де він свого часу отримав цінний досвід. Оцінюючи значний потенціал закладу, новий керівник зазначив, що попереду багато роботи для вдосконалення різних аспектів діяльності. Він зауважив, що швидких рішень для всіх існуючих проблем не існує, проте висловив упевненість, що спільними зусиллями професійної команди можна подолати будь-які труднощі. Анкін також запевнив колектив у своїй відкритості до діалогу та готовності розглядати будь-які конструктивні пропозиції щодо подальшого розвитку лікарні.

Анестезіологиня Олена Бобровник, яка раніше висвітлювала внутрішні проблеми в медичному закладі, у коментарі для «УП. Життя» позитивно оцінила призначення Миколи Анкіна. Вона висловила надію, що новий виконувач обов’язків директора зможе навести лад у функціонуванні установи. За словами лікарки, після розмов з колегами-анестезіологами, які вже мали досвід співпраці з Анкіним, у неї склалося оптимістичне враження. Медпрацівники характеризують його як чесного та справедливого керівника, і Бобровник зазначила, що, згідно з відгуками колег, лікарні пощастило з цим призначенням, а за нового керівництва очікуються суттєві кадрові зміни.

Нагадаємо, Департамент охорони здоров’я КМДА повідомив, що за результатами комплексної перевірки комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» було ухвалене рішення про дострокове розірвання контракту та звільнення директора закладу Віктора Дороша 18 червня 2026 року. Анкін керує кафедрою ортопедії, ортопластичної хірургії та протезування у Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика. 

«Рішення про дострокове припинення, розірвання контракту та звільнення Віктора Миколайовича Дороша з посади директора КНП було прийняте згідно з чинним законодавством та на підставі висновків профільної комісії. Усі виявлені порушення отримали належну управлінську та кадрову оцінку», – повідомили у відповідному Департаменті.

Як відомо, волонтери, активісти та родичі військових раніше висували звинувачення на адресу колишнього керівника лікарні щодо систематичних поборів, браку основних медикаментів та грубих випадків недбалості, які призвели до трагічних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *