Колишню заступника голови КМДА судитимуть за шахрайство

За присвоєння 2 мільйонів доларів США судитимуть Ірену Кільчицьку, яка працювала на посаді заступника голови КМДА.

Ірена Кільчицька незаконно заволоділа чужими коштами від продажу кримської нерухомості, в особливо великих розмірах. Про це повідомляє Прокуратура Республіки Крим, а ім’я обвинуваченої вказує “Економічна правда”.

У 2021 році потерпілий, який володів майном у Криму, вирішив його продати, щоб у нього не відібрали це майно призначена Росією “влада” Криму. Сума продажу була дуже високою – 1 мільйон 927 тисяч доларів США.

Ірена Кільчицька взялася допомагати потерпілому перевести гроші з окупованого Криму на підконтрольну владі територію України. У тому, щоб увійти у довіру до клієнта, їй допомогла популярність у бізнес- та політичній сферах України.

В результаті гроші було переведено спільнику Кільчицькій, а потім ними заволоділа сама обвинувачена. Вона вирішила не пересилати гроші їхньому власнику та привласнити їх собі.

Кільчицька обіймала посаду заступника голови КМДА у 2006-2010 роках, за часів Леоніда Черновецького. Тепер вона може потрапити до в’язниці на строк до 8 років.

Нагадаємо, у 2011 році Vgorode писав, чому дружина Черновецького обізвала нерозлучну подругу Кільчицьку “психічно хворою пліткаркою”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...