Коли запрацюють закриті станції метро: у КМДА дали відповідь

У середу, 13 грудня, на закритій ділянці київського метро планують відкрити човниковий рух. Наразі в нічному режимі триває випробування човникового руху. Невдовзі для потягів розроблять детальний графік.

Частина пасажирів перейде на човниковий рух, таким чином навантаження на автобусі зменшаться, про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в ефірі телеканалу “КИЇВ24”.

– Ми тоді заберемо якусь кількість наземного транспорту і перекинемо людей в метро, — сказав Кандибор.

Директор КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський розповів, що по схожому принципу працює фунікулер.

– Зараз опрацьовуємо курсування поїздів від “Теремків” із зупинкою на всіх станціях до “Деміївської”. І від “Деміївської” по іншій колії до “Теремків”. Інтервал буде становити близько 13 хвилин, — каже він.

Брагінський пояснив, що налагодити подібний принцип від “Либідської” до “Деміївської” неможливо, адже тоді зіб’ється графік роботи всієї лінії. Нині розмірковують про короткий маршрут наземним транспортом від “Либідської” до “Деміївської” і “Голосіївської”.

Нагадаємо, у Києві закриті станції та вестибюлі синьої гілки метро будуть використовуватись як укриття під час повітряних тривог. Відповідні служби повинні провести додаткову перевірку таких укриттів. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...