КМДА відкладає постачання двох с половиною тисяч дронів на передову: майже місяць не підписують договір з постачальником

Наприкінці квітня Департамент муніціпальної безпеки КМДА оголосив тендер на суму більше 400 мільйонів гривень на постачання дронів нашим захисникам. В тендері взяло участь декілька постачальників і навіть було визначено переможця – ТОВ “УМО УКРАЇНА”, але досі відповідний Департамент не підписує договір. Це сильно відстрочує постачання вкрай важливих дронів на передову, зазначають журналісти. 

Всього пропозиції були отримані від 4 фірм: ТОВ “КОНКОРД-22”, ТОВ “УМО УКРАЇНА”, ТОВ “МАКЕЛСАН СЕРВІС” и ТОВ “КАЛЬХЕОН”. В результаті переможцем було визнано ТОВ “УМО УКРАЇНА”, яке має поставити КМДА 1550 квадрокоптерів  DJI Mavic ЗТ та 950 квадрокоптерів  DJI Mavic ЗЕ на загальну суму 391 мільойн гривень. 

Цікаво, що в результаті договір на постачання підписано лише постачальником, але ще досі не підписано КМДА. При цьому що граничний строк підписання договору сторонами сплив 7 червня. Цікаво, що по ремонту доріг на Печерську, КМДА підписало договір день в день з публікацією результатів тендеру.

Ситуація з затягуванням підписання договору на 2,5 тисячі вкрай важливих дронів однозначно негативно позначається на обороноздатності.

No votes yet.
Please wait...