Київський зоопарк: екскурсії для незрячих, допомога переселенцям, святкування хеллоуїна

Зоопарк Києва проводить велику кількість акцій, розрахованих на людей з інвалідністю, тимчасових переселенців. Крім того, разом із усім світом тут тепер святкують Хелловін.

Для незрячих і слабозорих

Зоопарк реалізує проект “Зоопарк на дотик” – для дітей та дорослих, які мають проблеми із зором. Для таких людей організують як оглядову екскурсію зоопарком, так і спеціальний цикл занять “Зоо арт”, який допомагає таким людям познайомитися з навколишнім світом, дає їм гарний настрій і розвиває дрібну моторику.

Для дітей із порушеннями розвитку

У зоопарку проводиться соціальна адаптація дітей із порушеннями психічного та фізичного розвитку. Фахівці-професіонали допомагають таким дітям здобути нові навички самообслуговування.

Спілкування з дітьми з інвалідністю

Для таких дітей у зоопарку реалізується “дискусійний клуб”, де з ними спілкуються з метою розвитку у дітей соціалізації.

Клуб юних натуралістів

У цьому клубі беруть участь діти середнього та старшого шкільного віку, які люблять природу та тварин. Вони спілкуються як з викладачами, які допоможуть тим підліткам, які захочуть пов’язати своє життя і роботу з тваринами, так і один з одним.

Виїзди до медичного центру

Працівники зоопарку їдуть до медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, причому із собою вони беруть дрібних тварин – гризунів, черепах, дрібних копитних.

Допомога переселенцям

Зоопарк проводить роботу з сім’ями, які перебувають під опікою фонду “Я – Маріуполь”. Багато людей в умовах війни потребують психологічної розгрузки і працівники зоопарку можуть допомогти.

Хеллоуїн у зоопарку

Святкування Хеллоуїна прийшло до столичного зоопарку та стильні гарбузи тепер разом з тваринами із зоопарку. Як це виглядає, можна переглянути на фото:

Нагадаємо, у вересні у зоопарку Києва тварин годували кавунами, і за їх годуванням спеціально приходили дивитися відвідувачі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...