Карта бойових дій в Україні на 25 листопада

Сьогодні, 25 листопада, в Україні розпочався 640 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 листопада.

Командувач Таврійської групи військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський 23 листопада повідомив, що російські війська розпочали «третю хвилю» наступу в рамках наступальної операції Росії на Авдіївському напрямку, а офіційний представник Таврійської групи військ полковник Олександр Штупун заявив, що «це третя хвиля» розпочалася 22 листопада.

Повідомляється, що китайські підприємства, зокрема відома державна китайська будівельна фірма, працюють з російськими бізнесменами над плануванням будівництва підводного тунелю, який з’єднає Росію з окупованим Кримом.

Російські війська завдали наземних ударів на лінії Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, а також на заході Запорізької області та незначно просунулися на деяких ділянках.

На кадрах з геоприв’язкою, опублікованих 22 і 23 листопада, видно, що російські війська просунулися на північ від Кліщівки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Богданівка, Іванівське (6 км на захід від Бахмута), Кліщівка та Андріївка. Російські блогери стверджують, що бої продовжуються біля залізниці на північ від Кліщівки та на висотах на захід від населеного пункту, які, за твердженням російського джерела, українські сили продовжують контролювати станом на 23 листопада.

Російські війська провели наступальні операції біля Авдіївки, але 23 і 24 листопада не досягли підтверджених успіхів. 23 та 24 листопада український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували на схід від Новокалинового та Новобахмутівки; на північ від Ласточкино (5 км на захід від Авдіївки); та поблизу Степового, Першотравневого, Північного, Авдіївки.

Глава українського Авдіївського військового управління Віталій Барабаш заявив, що російські сили важко використовувати велику кількість військової техніки через погодні умови.

Український генеральний штаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Мар’їнки (на західній околиці міста Донецьк) та Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).  Російський блогер заявив 23 листопада, що російські війська провели наступальну операцію в Мар’їнці, але не уточнив її результат.

На кадрах з геолокацією, опублікованих 24 листопада, видно, що російські війська трохи просунулися на південний захід від Новопокровки, приблизно за 9 км на північний схід від Роботина.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно намагалися покращити свої позиції в районі Роботина 23 листопада і провели безуспішні атаки в районі Роботина, Новопокровки та на захід від Вербового 24 листопада.

Українські сили 23 та 24 листопада продовжили контрнаступальні операції на заході Запорізької області та досягли підтверджених успіхів. У Міноборони Росії заявили, що російські війська 24 листопада відбили атаки українських військ у районі Роботино та Вербово, а в Генштабі України повідомили, що 23 та 24 листопада українські війська продовжили наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...