Карта бойових дій в Україні на 23 листопада

Сьогодні, 23 листопада, в Україні розпочався 638 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 листопада.

У ніч з 21 на 22 листопада російські війська завдали серії ракетних та безпілотних ударів по Україні.

Російські війська продовжили наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, на північний захід від Горлівки, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області та на сході (ліворуч). ) берег Херсонської області і висунувся на схід від Сіньківки.

У середу, 21 листопада, агентство Bloomberg повідомило, що Європейський Союз (ЄС) запропонував план посилення зобов’язань країн-членів ЄС у сфері безпеки перед Україною.

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили напад російських військ у районі Кліщівки (7 км на південний захід від Бахмута).

Міністерство оборони Росії опублікувало кадри, на яких нібито показані підрозділи 98-ї російської гвардійської повітряно-десантної дивізії, що діє під Бахмутом.

У Генштабі України повідомили, що 22 листопада українські війська відобразили контратаки російських військ на північний захід від Горлівки в районі Південного. 

Російські війська провели понад 22 безуспішних атак на схід від Новобахмутівки (12 км на північний захід від Авдіївки), на північ від Ласточкино (5 км на захід від Авдіївки), а також поблизу Авдіївки, Північне (6 км на захід від Авдіївки) та Первомайське (11 км на південний захід від Авдіївки).

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російське командування направило у бої на Авдіївському напрямку частини 255-го мотострілецького полку (20-та мотострілецька дивізія, 8-а загальновійськова армія, Південний військовий округ).

Генштаб України повідомив, що українські сили відбили більше 18 атак російських військ у районі Мар’їнки (південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від Донецька).

Ярослав Чепурний, представник української бригади, що діє на Мар’їнському напрямі, заявив, що за останній тиждень російські війська штурмували українські позиції на Мар’їнському напрямі понад 150 разів і запустили понад 300 ударних безпілотників.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області). Міноборони Росії заявило, що російські війська відбили три атаки української армії на північ від Новопрокопівки (2 км на південь від Роботина) та на захід від Вербового (9 км на схід від Роботина).

Український генеральний штаб повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки в районі Роботино та Кам’янського (30 км на південний захід від Оріхова).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...