Карта бойових дій в Україні на 20 листопада

Сьогодні, 20 листопада, в Україні розпочався 635 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 20 листопада.

Російські війська в ніч з 18 на 19 листопада завдали ще однієї серії ударів з безпілотників, зокрема, по Київській, Полтавській та Черкаській областях.

Ігор Гіркін офіційно оголосив про намір брати участь у виборах президента Росії у 2024 році, незважаючи на висновок.

Український підліток Богдан Єрмохін, якого російська влада насильно депортувала з окупованого Маріуполя до Росії і намагалася призвати на військову службу, повернувся до України.

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, поблизу Бахмута, поблизу Авдіївки, на захід і на південний захід від Донецька, в районі кордону Донецько-Запорізької області та в західній частині Запорізької області. Вони просунулися на деяких ділянках 19 листопада.

19 листопада російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але жодного підтвердженого просування не здійснили. У Генштабі України повідомили, що російські війська вели безуспішні атаки на куп’янському напрямку в районі Сіньківки (9 км на північний схід від Куп’янська) та Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська), і на схід від Петропавлівки (7) км на схід від Куп’янська), і у Лиманському напрямі поблизу Торського (15 км на захід від Кремінної).

Міністерство оборони Росії (МО) заявило, що українські війська 19 листопада невдало атакували поблизу Бахмута в районі Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута).

Російські війська проводили наступальні операції поблизу Бахмута, але здійснили жодних підтверджених наступів 19 листопада.

Українські сили контратакували поблизу Авдіївки та підтвердили наступ 19 листопада. Геолокаційні кадри показують, що українські сили просунулися біля залізниці на південний схід від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки). Російський блогер стверджував, що українські війська відбили позиції біля залізниці у Степового та контратакували біля Авдіївського коксохімічного заводу.

Міноборони РФ стверджувало, що українські війська 19 листопада безуспішно атакували на захід від Донецька поблизу Мар’їнки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Мар’їнки, Перемоги (6 км на південний захід від Донецька) та Новомихайлівки. Російський блогер стверджував, що російські сили безуспішно атакували Мар’їнку і поблизу Невельського (безпосередньо на захід від Донецька).

Російські війська продовжували наступальні дії в районі кордону Донецько-Запорізької області та не просувалися 19 листопада. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські наземні атаки поблизу Староморського.

Українські сили продовжували наступальні операції у західній Запорізькій області та досягли незначного прогресу 19 листопада. Російські блогери стверджували, що українські війська незначно просунулися поблизу Новопрокопівки (3 км на південь від Роботиного) та Рівного (8 км на захід від Роботиного).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...