Карта бойових дій в Україні на 14 листопада

Сьогодні, 14 листопада, в Україні розпочався 629 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 листопада.

Офіційний представник Сухопутних військ України підполковник Володимир Фіте 13 листопада зазначив, що дощ та бруд на Донбасі ускладнюють швидкість наступу наземних атак. 

Російські війська продовжили наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватове, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області і просунулися на окремих ділянках лінії фронту.

Українські офіційні особи продовжували обговорювати примусову мобілізацію Росією українського громадянського населення на окупованих територіях України.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямі. На кадрах з геоприв’язкою, опублікованих 12 листопада, видно, що російські війська просунулися на захід від Яхідного (2 км на північ від Бахмута). 

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили атаки російських військ на схід від Кліщівки та в районі Дубово-Васильівки (8 км на північний захід від Бахмута), Івановського та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

Генштаб України повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки на південний схід та південь від Новокалинового (11 км на північний захід від Авдіївки), на схід від Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки) та Новобахмутівки (13 км на північ) -схід від Авдіївки), а також в районі Авдіївки та Північного (6 км на захід від Авдіївки). 

У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили атаки російських військ у районі Мар’їнки (південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від Донецька). Російський блогер заявив, що російські війська закріпилися біля Новомихайлівки, але в даний час не можуть атакувати саму Новомихайлівку.

У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжили наступальні операції на Мелітопольському (захід Запорізької області).

Міністерстві оборони Росії (МО), заявили, що українські сили безуспішно атакували райони Рівного (8 км на захід від Роботину), Роботина, Новопрокопівки (2 км на південь від Роботина) та Вербового. У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували район Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...