Карта бойових дій в Україні на 13 листопада

Сьогодні, 13 листопада, в Україні розпочався 628 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 листопада.

У неділю, 12 листопада, російські війська завдали обмеженої серії ракетних ударів по півдні України. Українські військові повідомили, що російські війська запустили дві крилаті ракети Х-59 та балістичну ракету “Іскандер” з метою на півдні України.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Кремінна, у районі Бахмута, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області та на заході Запорізької області.

У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжують наступ на південь від Бахмута. Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили більше 10 атак російських військ у районі Дубово-Васильівка (8 км на північний захід від Бахмута), Хромове (безпосередньо на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

Прес-секретар командування Сухопутних військ України підполковник Володимир Фіте повідомив, що українські сили також відбили напад російських військ у районі Івановського (6 км на захід від Бахмута) і що російські війська ведуть активну оборону в районі Бахмута.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили більше 18 атак російських військ у районі Авдіївки, Північного (6 км на захід від Авдіївки), Тоненького (6 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

Українські сили нещодавно провели успішні контратаки біля Авдіївки та досягли незначних успіхів. На геолокованих кадрах, опублікованих 11 листопада, видно, що 10 листопада українські війська просунулися на південь від Авдіївки в районі траси Е50 (Донецьк-Єнакієве). 

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили більше 22 російських атак у районі Мар’їнки (південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від Донецька).

Геолоковані кадри, опубліковані 11 листопада, показують, що українські сили трохи просунулися на північний схід від Микільського (3 км на південний схід від Вугледару). 

У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували під Вугледером. 

Українські сили 12 листопада продовжили наступальні операції на заході Запорізької області та просунулися вперед. Український Генштаб повідомив, що російські війська провели невдалі атаки в районі Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...