Карта бойових дій в Україні 7 листопада

Сьогодні, 7 листопада, в Україні розпочався 622 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати територію.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 7 листопада.

Російські блогери стверджували, що використання малих піхотних штурмових груп дозволить як російським, так і українським силам краще досягати оперативних цілей на фронті. Російські джерела передбачють, що деякі українські сили вже розмістили невеликі піхотні штурмові групи.

Російські війська завдали ракетних і безпілотних ударів по тилових районах на півдні України ввечері 5 листопада і в ніч з 5 на 6 листопада, а також найбільшу на сьогоднішній день серію плануючих бомбових ударів по цілях у Херсонській області 5 листопада.

Російські військові збільшили свої запаси високоточних ракет.

Українські війська вели контрнаступальні дії поблизу Бахмута та у західній частині Запорізької області.

Російські війська продовжували наступальні дії вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна та підтвердили наступ 6 листопада. Вони просунулися на південний захід від Первомайського (24 км на схід від Куп’янська)

Російські війська 6 листопада продовжили наступальні дії на Бахмутському напрямі та підтвердили наступ. Геолокаційні кадри показують, що російські війська трохи просунулися на північ дорогою біля Васюківки (приблизно 12 км на північ від Бахмута).

У російському батальйоні «Схід», що діє в районі кордону Донецько-Запорізької області, заявили, що нинішня погода не підходить для високої бойової активності, а на лінії фронту ведуться переважно артилерійські дуелі.

Російські війська здійснили локалізовані атаки на південний захід від Орєхова, але не зробили жодного підтвердженого просування.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...