Карта бойових дій в Україні 6 листопада

Сьогодні, 6 листопада, в Україні розпочався 621 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступні дії, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 листопада.

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю NBC і повторив, що війна не зайшла у глухий кут.

У неділю, 5 листопада, українські сили продовжили наступальні операції під Бахмутом і досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області.

Російські війська вели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, а також на заході Запорізької області і на деяких ділянках просунулися вперед.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на південь від Бахмута. Російський блогер заявив, що українські сили нещодавно просунулися на схід від залізничної лінії біля Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута) і що бойові дії продовжуються біля Кліщівки (7 км на південний захід від Бахмута).

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили більше 10 атак російських військ у районі Богданівки (7 км на північний захід від Бахмута), Хромового (безпосередньо на захід від Бахмута), Кліщівки, Андріївки та Південного (21 км на південний захід від Бахмута). Бахмута).

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили більше 20 атак російських військ у районі Степового (3 км на північ від Авдіївки), Авдіївки, Північного (6 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки). Російський блогер заявив, що російські війська закріпилися в районі Степового і просунулися на захід від ділянки залізниці біля населеного пункту.

Українські офіційні особи повідомили, що російські війська продовжують зазнавати тяжких втрат під Авдіївкою станом на 5 листопада. Офіційний представник командування Сухопутних військ України Володимир Фіте заявив 5 листопада, що російські війська втратили 212 осіб особового складу під Авдіївкою минулої доби.

Начальник Головного управління ракетних військ, артилерії та безпілотних систем України бригадний генерал Сергій Баранов заявив 4 листопада, що російські війська втратили під Авдіївкою 250 людей убитими та пораненими, а також 20 одиниць бронетехніки.

5 листопада російські війська продовжили наступальні операції на захід і південний захід від Донецька, але не досягли підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили більше 20 атак російських військ у районі Мар’їнки (безпосередньо на південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від Донецька).

Російські блогери стверджують, що російські війська, включаючи частини 127-ї мотострілецької дивізії (5-а загальновійськова армія, Східний військовий округ), просунулися в районі Приютного (15 км на південний захід від Великої Новосілки) і на захід від Старомайорського (10 км від Великої Новосілки).

У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували під Старомайорським.

Український генеральний штаб повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки на північний захід від Вербово, в районі Роботина, на північ від Нестерянки (10 км на північний захід від Роботина) та в районі П’ятихаток (25 км на північний захід) від Роботіна).

Українські сили 5 листопада продовжили наступальні операції на заході Запорізької області та досягли незначних підтверджених успіхів. Кадри з геоприв’язкою, опубліковані 4 листопада, показують, що українські сили досягли обмежених успіхів на північний захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...