Карта бойових дій в Україні 6 грудня

Сьогодні, 6 грудня, в Україні розпочався 650-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 грудня.

У ніч із 4 на 5 грудня російські війська завдали серії ракетних та безпілотних ударів по цивільній інфраструктурі в Україні.

Російські військові запустили 17 безпілотників “Шахед-136/-131” із Курської області та Приморсько-Ахтарська Краснодарського краю та шість ракет С-300 за цілями в Україні. Також повідомляється, що українське ППО збила 10 дронів.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ, Сватове, Кремінна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, а також на заході Запорізької області і наступали в районі Авдіївки.

Український військовий спостерігач заявив, що українські сили контратакували біля Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута) і захопили дві позиції, які раніше займали підрозділи російського 331-го повітряно-десантного полку (98-а гвардійська дивізія ВДВ).

Також українські сили відбили не менше 11 атак у районі Богданівки, Кліщівки та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута). Українські артилерійські підрозділи та оператори безпілотників поблизу Бахмута знищили приблизно 80 відсотків російської техніки під час російських атак.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили щонайменше 23 напади російських військ на таких напрямках:

  • на схід від Новобахмутівки (7 км на північний захід від Авдіївки);
  • на північний схід від Бердичі (4 км на північ від Авдіївки); 
  • поблизу Степового (3 км на північ від Авдіївки);
  • Авдіївки;
  • Північного (6 км на захід від Авдіївки);
  • Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили щонайменше 13 російських атак у районі Мар’їнки (південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від Донецька).

У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжили наступальні операції на Мелітопольському (захід Запорізької області).

Російські війська провели наступальні операції на заході Запорізької області, але 5 грудня не досягли підтверджених успіхів. Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували на південь і на захід від Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...