Карта бойових дій в Україні 30 жовтня

Сьогодні, 30 жовтня, в Україні розпочався 614 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 жовтня.

The New York Times (NYT) повідомила, що офіційні особи США відправлять Україні гібридні системи ППО восени 2023 року.

Українські війська просунулися під Бахмутом на тлі наступальних операцій під Бахмутом і на заході Запорізької області 29 жовтня. Російські війська продовжили наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, а також на заході Запорізької області та наступали на захід від міста Донецька.

Українські сили продовжили наступальні операції в районі Бахмута і 29 жовтня досягли підтверджених успіхів. Геолоковані кадри, які опубліковані 29 жовтня, показують, що українські війська просунулися на схід від залізничної лінії на південь від Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступ на південь від Бахмута. У Міноборони Росії заявили, що російські війська відбили атаки української армії на донецькому напрямку, який включає район Бахмута та район Авдіївки-Донецька. Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Хромове (безпосередньо на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки.

Російські війська продовжили наступальні операції в районі Авдіївки, але не досягли успіхів 29 жовтня. Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в районі Керамік (10 км на північний захід від Авдіївки), Степове (8 км на північний захід від Авдіївки), Новокалинове (7 км на північ від Авдіївки), Тоненьке (5 км на захід від Авдіївки), Досвідчене (3 км на південний захід від Авдіївки) та Первомайське (11 км на південний захід від Авдіївки).

Російські джерела стверджують, що 29 жовтня українські сили контратакували біля Авдіївки, але не вдалися до жодних заявлених чи підтверджених наступів.

Російські війська атакували на захід та південний захід від Донецька і 29 жовтня здійснили підтверджений наступ. Геолоковані кадри, опубліковані 29 жовтня, показали, що російські війська просунулися на південь від Красногорівки (безпосередньо на захід від Донецька). Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в районі Мар’їнки (безпосередньо на захід від Донецька) та Новомихайлівки (20 км на південний захід від Донецька).

29 жовтня російські війська безуспішно атакували українські позиції на заході Запорізької області. Відомий російський блогер заявив, що російські війська контратакували біля Роботина. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили атаки російських військ у населених пунктах Роботина та на захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...