Карта бойових дій в Україні 3 листопада

Сьогодні, 3 листопада, в Україні розпочався 618 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 3 листопада.

Українські війська просунулися в районі Бахмута та 2 листопада продовжили наступальні операції на заході Запорізької області.

Російські війська вели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, на заході Донецька та сході Запорізької області, а також на заході Запорізької області та на деяких ділянках просунулися вперед .

Російські нерегулярні сили продовжують формувати нові штурмові загони та стимулюють вербування, пропонуючи новобранцям напівнезалежність від Міністерства оборони Росії (МО).

У четвер, 2 листопада, українські сили продовжили контрнаступальні операції в районі Бахмута і досягли підтверджених успіхів. Геолоковані кадри, опубліковані 1 листопада, показують, що українські війська просунулися далі на північний схід від залізничної лінії в районі Кліщівки (7 км на південний захід від Бахмута). У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжили наступальні дії на південь від Бахмута.

Український Генштаб повідомив, що російські війська зробили 15 безуспішних спроб відновити втрачені позиції в районі Хромове (безпосередньо на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки, а також, що українські війська відбили російські атаки в районі Південного (22 км на південний захід) . Російські джерела повідомили 1 листопада, що російські війська атакували район Богданівки (7 км на північний захід від Бахмута) і відбили кілька невказаних позицій на південь від Бахмуту.

Як повідомляють у Генштабі України, українські сили продовжували стримувати наступ російських військ у районі Авдіївки та відбили атаки російських військ у районі Північного (6 км на захід від Авдіївки), Тоненького (8 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південь) на захід від Авдіївки).

Представник Таврійського угруповання військ України полковник Олександр Штупун заявив, що російські війська переважно наступають невеликими піхотними группами. Штупун заявив, що темп російських операцій під Авдіївкою знижується, оскільки російські війська перегруповуються і потребують підкріплення.

2 листопада російські війська провели наступальні операції на захід і південний захід від Донецька, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили більше 20 атак росіян у районі Мар’їнки (одразу на південний захід від Мар’їнки).

Президент України Володимир Зеленський заявив 2 листопада, що українські сили відбили російські атаки на Вугледарському напрямку і що російські війська втратили під час атак десятки бойових машин.

Російські джерела повідомили 1 і 2 листопада, що українські війська просунулися на захід від Роботино (10 км на південь від Оріхова) і в напрямку Мирного (16 км на північний захід Роботино). Також російські джерела стверджують, що 1 і 2 листопада, українські сили безуспішно атакували населені райони Новопрокопівки (2 км на південь від Роботину) та на південний захід від Вербового (9 км на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...