Карта бойових дій в Україні 28 грудня

Сьогодні, 28 грудня, в Україні розпочався 672 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 28 грудня.

Вночі 27 грудня російські війська завдали чергової серії ударів безпілотників “Шахед-136/131” по Україні.

На кадрах з українського безпілотника, опублікованих 27 грудня, показано ще одну кару Росією українських військовополонених біля Роботина на заході Запорізької області.

Російські війська підтвердили наступ у районі Бахмута, Авдіївки, міста Донецька та Вербового, оскільки позиційні бої тривали на всій лінії зіткнення.

Російські війська нещодавно просунулися на північний схід від Бахмута і 27 грудня продовжили позиційні бої з українськими військами у цьому районі.

Командувач Сухопутними військами України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська намагаються розвивати наступальну операцію у напрямку Спірне та Білогорівки (21 км на північний схід від Бахмута) та готують штурмові підрозділи неуказаних з’єднань Повітряно-десантних військ (ВДВ).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої відбулися у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського,
  • в напрямку Часового Яру, 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Українські війська нещодавно просунулися на захід від Горлівки та 27 грудня продовжили позиційні бої з російськими військами. Російські війська нещодавно просунулися на північ від Авдіївки і 27 грудня продовжили позиційні бої.

Командувач Таврійської групи військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що російські війська проводять штурми за підтримки бронетехніки під Авдіївкою і що минулої доби українські війська знищили 60 відсотків російської бронетехніки, яка брала участь у штурмах.

Геолоковані кадри, опубліковані 27 грудня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Російські та українські джерела повідомляють, що позиційні бої відбувалися у районі Мар’їнки та Перемоги.

На геолокованих кадрах, опублікованих 14 та 27 грудня, видно, що російські війська повернули раніше втрачені позиції на захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...