Карта бойових дій в Україні 22 грудня

Сьогодні, 22 грудня, в Україні розпочався 666-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 грудня.

У ніч із 20 на 21 грудня російські війська завдали серії ударів безпілотників по Україні. У ВBС України заявили, що українські військові збили 34 “Шахеди”.

Японія готується переглянути свою політику експорту оборонного обладнання для поповнення американських запасів ракет “Патріот” та артилерійських боєприпасів Великобританії.

Російські війська підтвердили наступ у районі Кремінної, Бахмута та Авдіївки та продовжили позиційні зустрічні бої по всій лінії фронту.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ у районі Бахмута. На геолокованих кадрах, опублікованих 20 грудня, видно, що російські війська просувалися вздовж ділянки залізничної лінії на схід від Кліщівки (на південний захід від Бахмута).

Українські та російські сили заявили, що бої відбувалися на північно-західному та південно-західному флангах Бахмута в таких районах:

  • Андріївки,
  • Кліщівки,
  • Хромового,
  • Іванівського,
  • Богданівки,
  • на північний захід від Горлівки (на південь від Бахмута).

Нещодавно російські війська здійснили підтверджений наступ біля Авдіївки. Геолоковані кадри, опубліковані 19 грудня, показують, що російські війська просунулися на північний захід від Красногорівки на північно-західному фланзі Авдіївки.

На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 21 грудня, видно, що російські війська просунулися на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Українські та російські джерела повідомили, що бої сталися в районі Мар’їнки, Новомихайлівки та Перемоги.

Повідомляється, що 20 грудня російські війська просунулися на заході Запорізької області та 21 грудня брали участь у позиційних бойових боях з українськими військами.

Російські та українські джерела повідомили 21 грудня, що позиційні бої відбувалися на південь від Роботина, на захід від Вербового, а також у районі Новофедорівки та Новопрокопівки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...