Карта бойових дій в Україні 17 серпня

Сьогодні, 17 серпня, в Україні розпочалася 540-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 серпня.

Українські війська 16 серпня продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту, просувалися в західній частині Запорізької області та на кордоні Донецько-Запорізької області, у тому числі звільнили село Урожайне. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Бахмутському, Бердянському і Мелітопольському напрямках.

16 серпня українські війська продовжували наступальні дії під Бахмутом, але жодного підтвердженого просування не зробили. У Генштабі України повідомили, що українські війська ведуть наступальні дії на південь від Бахмута і в цьому районі тривають запеклі бої. 16 серпня російські війська продовжили наземні атаки поблизу Бахмута та, як повідомляється, просунулися. У Генштабі України повідомили, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Богданівки. 15 серпня російський ведучий новин заявив, що російські війська атакували поблизу Веселого і контратакували на південь від Кліщіївки.

Українські офіційні особи повідомили, що українські війська звільнили село Урожайне та продовжили контрнаступальні дії вздовж адміністративного кордону між Запорізькою та Донецькою областями 16 серпня.

Українські війська 16 серпня продовжили наступальні дії на західгній частині Запорізької області та просунулися на схід від Роботиного. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 серпня, показують, що українські сили просунулися на північний схід від Роботиного і, ймовірно, досягли більших успіхів у прилеглих районах, враховуючи попередню постійну активність українців у лісистих районах на північний схід від населеного пункту. 

15 серпня російські джерела стверджували, що російські війська витіснили українські сили з обмежених позицій на східному (лівому) березі Херсонської області. Відомий російський військовий блогер 15 серпня заявив, що російські сили успішно контратакували українські сили, які зайняли позиції на захід від Козачого Лагеря 14 серпня, і що українські сили більше не присутні в цьому районі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...