Карта бойових дій в Україні 17 грудня

Сьогодні, 17 грудня, в Україні розпочався 661-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 грудня.

Російські сили завдали ще однієї серії ударів безпілотників “Шахед-136/131” територією України в ніч із 15 на 16 грудня.

Російські війська 16 грудня провели наступальні операції на рубежі Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області та на заході Запорізької області і просунулися на окремих ділянках.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували у таких районах:

  • Богданівка (6 км на північний захід від Бахмута),
  • Іванівське,
  • Кліщівка,
  • Андріївка (10 км на південний захід від Бахмута).

У Міноборони Росії повідомили, що на Бахмутському напрямку діють підрозділи російської 200-ї мотострілецької бригади (Північний флот), а на північ від Бахмута діють підрозділи російської 98-ї повітряно-десантної дивізії.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки), Степового та Авдіївки, а також на південь від Північного (6 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки).

Компанія Frontelligence Insight, яку очолює український офіцер запасу, повідомила 15 грудня, що супутникові знімки з 10 жовтня по 28 листопада показують, що російські війська втратили понад 211 транспортних засобів під Авдіївкою.

Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили безуспішно атакували райони Мар’їнки (на західній околиці Донецька) та Перемоги (5 км на південний захід від Донецька). Російські джерела повідомили 15 і 16 грудня, що російські війська просунулися в районі Невельського (на захід від Донецька) у напрямку Перемоги та Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька), на північно-західній околиці Мар’їнки та на південно-східній околиці Новомихайлівки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Мар’їнки, Невельського, Красногорівки (на захід від Донецька), Перемоги та Новомихайлівки.

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили щонайменше вісім атак російських військ на захід від Новопокровки (13 км на північний-схід від Роботино) та на південь від Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...