Карта бойових дій в Україні 14 червня

Сьогодні, 14 червня, в Україні розпочався 842 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 червня.

Через 839 днів після повномасштабного вторгнення Росії в Україну США нарешті ввели санкції проти Московської біржі, інших значущих російських фінансових установ і російських виробників оборонної продукції.

Президент США Джо Байден знову заявив про те, щоб дозволити українським силам завдавати ударів по військових цілях в оперативних або глибоких тилах Росії.

Постійні українські удари по російських військових об’єктах в окупованому Криму, схоже, змушують російську армію направити додаткові засоби протиповітряної оборони в Крим, щоб захистити існуючі бази та матеріально-технічну інфраструктуру, а подальші українські удари по таких засобах протиповітряної оборони можуть зробити півострів непридатним, оскільки плацдарм для російських військових.

Українські сили нещодавно просунулися на північ від Харкова, а російські сили незначно просунулися поблизу Сіверська та Авдіївки.

Українські війська нещодавно відновили втрачені позиції на північ від Харкова. Геолокаційні кадри показують, як українські сили проводять контратаку та захоплюють позиції вздовж бурелому на південний схід від Глибокого (на північ від Харкова).

Російські війська продовжували обмежені наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не зробили жодного підтвердженого просування. Українські та російські джерела повідомляли про бої на північний схід від Куп’янська поблизу Синьківки та Петропавлівки; на південний схід від Куп’янська біля Піщаного; на північний захід від Сватового біля Стельмахівки, Мясожарівки, Берестового; на північний захід від Кремінної біля Дружелюбівки, Невського, Греківки; на захід від Кремінної біля Тернів; і на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісу.

Російські війська нещодавно просунулися на південь від Сіверська. 13 червня вони також продовжували наступ у районі Часового Яру, але не зробили жодного підтвердженого наступу. 

Російські війська продовжували наземні атаки поблизу Роботиного, Вербового (на схід від Роботиного) та Малої Токмачки (на північний захід від Роботиного) на заході Запорізької області 13 червня, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...