Карта бойових дій в Україні 13 червня

Сьогодні, 13 червня, в Україні розпочався 841 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 червня.

Російські війська підтвердили наступ у районі Вовчанська, Сіверска та Авдіївки, а також у західній частині Запорізької області.

Російські війська нещодавно просунулися у Вовчанську на тлі наступальних операцій, що продовжуються, на північ і північний схід від Харкова 12 червня.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Авдіївки на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються. Геолоковані кадри, опубліковані 12 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в межах Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Російські війська продовжили наступальні операції на північний захід від Авдіївки в районі Калинове, Новоолександрівки, Євгенівки, Новопокровського, Новоселівки Перша та Сокола та на південний захід від Авдіївки в районі Карлівки.

12 червня російські війська продовжили наступальні операції на захід та південний захід від Донецька, проте підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було. Російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Парасковіївки.

Геолоковані кадри, опубліковані 11 червня, показують, що російські війська досягли незначного успіху в західній частині Запорізької області, але українські сили повернули деякі позиції після проведення контратаки.

На кадрах видно, як російські війська просунулися вздовж вітрозахисної смуги на північ від Мирного (на північний схід від Роботина), після чого українські війська контратакували та повернули собі деякі обмежені тактичні позиції вздовж вітрозахисної смуги. 11 та 12 червня тривали позиційні бої в районі Роботина, Вербового (на схід від Роботина) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...